RSS feed for Judith
  • Homefront

    ★★★

  • Suck Me Shakespeer

    ★★★★

  • Last Vegas

    ★★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • 12 Years a Slave

    ★★★★½

  • Frau Ella

    ★★

  • Mindscape

    ★★★

  • Delivery Man

    ★★★

  • Captain Phillips

    ★★★★

  • Runner Runner

    ★★½

  • Machete Kills

    ★★½

  • Insidious: Chapter 2

    ★★★

  • Joe

    ★★½

  • Enemy

    ★★★

  • Begin Again

    ★★★★★

  • Enough Said

    ★★★½

  • Dallas Buyers Club

    ★★★★

  • Rush

    ★★★½

  • Locke

    ★★½

  • Philomena

    ★★★★

  • Afternoon Delight

    ★½

  • Labor Day

    ★★★★½

  • Prisoners

    ★★★★

  • Under the Skin

    ★½

  • Gravity

    ★★★½

  • Chinese Puzzle

    ★★★½

  • Drinking Buddies

    ★★★½

  • All Is Lost

    ★★★★

  • Wetlands

    ½

  • Young & Beautiful

    ★★★½

  • About Time

    ★★★★

  • Jobs

    ★★★½

  • We're the Millers

    ★★★½

  • Don Jon

    ★★★★½

  • The Wolverine

    ★★★★

  • Blue Jasmine

    ★★★½

  • The Frozen Ground

    ★★★½

  • The World's End

    ★★½

  • White House Down

    ★★½

  • Adieu Paris

    ★★½

  • This Is the End

    ★★★

  • The Purge

    ★★½

  • Now You See Me

    ★★★½

  • The Great Gatsby

    ★★½

  • The Truth About Emanuel

    ★★

  • Pain & Gain

  • Adore

    ★★★½

  • The Conjuring

    ★★★★

  • 21 & Over

    ★★★

  • Safe Haven

    ★★★

  • Before Midnight

    ★★★

  • Django Unchained

    ★★★★½

  • Deadfall

    ★★

  • In the House

    ★★★

  • Stuck in Love

  • Thanks for Sharing

    ★★½

  • Seven Psychopaths

  • Love Is All You Need

    ★★★★

  • Bachelorette

    ★★★½

  • Paris-Manhattan

    ★★

  • People Like Us

    ★★★½

  • Magic Mike

    ★★

  • Ice Age: Continental Drift

  • Mud

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★★½

  • 2 Days in New York

    ★★½

  • Turkish for Beginners

    ★½

  • 21 Jump Street

    ★★

  • The Vow

    ★★★½

  • Man on a Ledge

    ★★★

  • The Cabin in the Woods

    ★★★

  • A Very Harold & Kumar Christmas

    ★★★