clara has logged 11 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Madame Claude

Madame Claude

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Ride or Die

Ride or Die

2021
×
★½
Edit this entry  
24
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey

2018
×
★★★
Edit this entry  
23
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Shame

Shame

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Slalom

Slalom

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Underwater

Underwater

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Rebecca

Rebecca

2020
×
Read the review Edit this entry