Sort by
  • Barbie

  • Scream VI

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Maybe I Do

  • Missing

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disenchanted

  • Strange World

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • The Roundup

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Ronny Chieng: Speakeasy

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★★