Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • American Underdog

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • The Post

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • Molly's Game

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Passengers

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Finding Dory

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Big Short

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

    ★★★★

  • Spectre

    ★★★

  • The Martian

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Rogue Nation

    ★★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★★