julesitc has logged 10 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Mank

Mank

2020
×
★★★
Edit this entry  
29
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★
Edit this entry  
27
Burrow

Burrow

2020
×
★★★
Edit this entry  
27
Soul

Soul

2020
×
★★★
Edit this entry  
23
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Edit this entry  
19
Gremlins

Gremlins

1984
×
★★★
Edit this entry  
19
The Santa Clause

The Santa Clause

1994
×
★★★★
Edit this entry  
19
Jingle All the Way

Jingle All the Way

1996
×
★½
Edit this entry  
19
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★★
Edit this entry  
01
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Edit this entry