• Red Notice

  • One Shot

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Kate

    ★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • The Protégé

    ★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Jolt

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Black Widow

    ★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Seance

    ★★★

  • F9

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★

  • Boss Level

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Malcolm & Marie

  • The Little Things

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Songbird

  • Castle Freak

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★