• Road Trip Romance

  • Senior Year

    ★★★½

  • A Tail of Love

    ★★½

  • Love, Classified

    ★★★½

  • A Royal Runaway Romance

    ★★½

  • The Invisible Pilot

    ★★★½

  • Just One Kiss

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • A Second Chance at Love

    ★★★

  • The Wedding Fix

    ★½

  • X

    ★★★★

  • The Presence of Love

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Feeling Butterflies

    ★★

  • Welcome to Mama's

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Wedding Veil Legacy

    ★★★★

  • The Wedding Veil Unveiled

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Warming Up to You

    ★★★

  • And Just Like That… The Documentary

    ★★★★

  • Hot in Love

    ★★½

  • Moonfall

    ★★★½

  • Butlers in Love

  • Don't Forget I Love You

    ★★½

  • Reopening: The Broadway Revival

    ★★★

  • Reframed: Marilyn Monroe

    ★★★★

  • The Perfect Pairing

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • North to Home

    ★★

  • The Wedding Veil

    ★★½

  • Meddling: The Olympic Skating Scandal That Shocked the World

    ★★★★½

  • Carole King & James Taylor: Just Call Out My Name

    ★★★½

  • Where Your Heart Belongs

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • All Madden

    ★★★½

  • Hot Chocolate Holiday

    ★★★

  • Beanie Mania

    ★★★½

  • Candy Cane Candidate

    ★★★½

  • Under the Christmas Tree

    ★★★½

  • 'Tis the Season to be Merry

    ★★★½

  • Toying with the Holidays

    ★★

  • Christmas for Keeps

    ★★★

  • The Christmas House 2: Deck Those Halls

    ★★★½

  • Mistletoe in Montana

  • Christmas by Chance

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • A Unicorn for Christmas

    ½

  • The Enchanted Christmas Cake

  • A Christmas Stray

    ★★½

  • Ghosts of Christmas Past

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Maps and Mistletoe

    ★★★

  • A Christmas Star

    ★★

  • A Christmas Proposal

    ★★★

  • Blending Christmas

    ★★

  • Sister Swap: Christmas in the City

    ★★★★

  • The Holiday Fix Up

    ★★

  • A Godwink Christmas: Miracle of Love

  • A Royal Queens Christmas

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Holiday in Santa Fe

    ★★★

  • A Dickens of a Holiday!

    ★★★

  • A Fiancé for Christmas

    ★★★½

  • Christmas Movie Magic

    ★½

  • Secretly Santa

    ★½

  • A Very Boy Band Holiday

    ★★½