Sort by

Julien has logged 16 entries for films during February 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
Cameraperson

Cameraperson

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
Read the review Edit this entry  
11
Fences

Fences

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Love Witch

The Love Witch

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Boy and the Beast

The Boy and the Beast

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Loving

Loving

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Gold

Gold

2016
×
Read the review Edit this entry  
03
Rules Don't Apply

Rules Don't Apply

2016
×
Read the review Edit this entry  
03
Patriots Day

Patriots Day

2016
×
Read the review Edit this entry  
03
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Monster Trucks

Monster Trucks

2016
×
Read the review Edit this entry  
01
Split

Split

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Live by Night

Live by Night

2016
×
★½
Read the review Edit this entry