Sort by

tara has logged 11 entries for films during January 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Jackie

Jackie

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Miss Sloane

Miss Sloane

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Things to Come

Things to Come

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dirty Dancing: Havana Nights

Dirty Dancing: Havana Nights

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Kiss Me

Kiss Me

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Certain Women

Certain Women

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Una

Una

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spy Kids

Spy Kids

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry