• The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★

  • Tenet

    ★½

  • Deliver Us from Evil

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • Fatal Affair

  • Sniper: Assassin's End

    ★★★½

  • Survive the Night

    ★★

  • Bloodshot

    ★★½

  • The Roads Not Taken

    ★★★

  • Garage People

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Time to Hunt

    ★★★★

  • Wagenknecht

    ★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • Exile

    ★★★★

  • Welcome to Chechnya

    ★★★★½

  • Saudi Runaway

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★½

  • Trauma Center

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Black and Blue

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★½

  • 10 Minutes Gone

    ★★½

  • The Bad Guys: Reign of Chaos

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★

  • Knives Out

    ★★½

  • The Assistant

    ★★★½

  • Running with the Devil

    ★½

  • Line Walker 2: Invisible Spy

    ★★★½

  • The White Storm 2: Drug Lords

  • Dark Phoenix

    ★★★★

  • Backdraft 2

    ★★★

  • Crown Vic

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ½

  • Hellboy

    ★★★

  • Never Grow Old

    ★★★★

  • Booksmart

    ½

  • Captain Marvel

    ½

  • Idol

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★★

  • The Mule

    ★★★

  • Unstoppable

    ★★★½

  • The Girl in the Spider's Web

    ★★★★

  • After the Screaming Stops

    ★★★★

  • Death Race: Beyond Anarchy

    ★★★★

  • Attrition

    ★★★½

  • Hotel Mumbai

    ★★½

  • Let Me Fall

    ★★★★

  • The Hummingbird Project

    ★★★

  • Vox Lux

    ★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★

  • The Front Runner

    ★★

  • First Man

    ★★½

  • The Bouncer

    ★★★

  • Nightshooters

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ½

  • Spinning Man

    ★★★½

  • The Hurricane Heist

    ★★★½

  • Red Sparrow

  • Bullet Head

    ★★

  • 24 Hours to Live

    ★★★½

  • Sniper: Ultimate Kill

    ★★½

  • The Outlaws

    ★★★½

  • Only God Can Judge Me

    ★★★★

  • Chappaquiddick

    ★★

  • Brawl in Cell Block 99

    ★★★★½

  • First Reformed

    ★★★★

  • Paradox

    ★★★★

  • A Taxi Driver

    ★½

  • Inconceivable

    ½