RSS feed for Julius_Raynera
  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Mission Unstapabol: The Don Identity

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Dead Kids

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • Gemini Man

    ★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Weathering with You

    ★★★½

  • The Lion King

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Pet Sematary

    ★★★

  • Us

    ★★★★★

  • For Sama

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★½

  • The Souvenir

    ★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • Vice

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • The VelociPastor

    ★★★

  • Goyo: The Boy General

    ★★★½

  • At Eternity's Gate

    ★★★★½

  • First Man

    ★★★

  • Roma

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Ready Player One

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Paddington 2

    ★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • It

    ★★★½