Sort by
  • Falling for Christmas

  • Mr. Harrigan's Phone

    ½

  • My Best Friend's Exorcism

  • The Munsters

    ★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

  • Pearl

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★

  • The Invitation

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • My Fake Boyfriend

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Firestarter

    ½

  • Choose or Die

    ★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★½

  • The Bubble

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • Emergency

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★½

  • Mayor Pete

    ★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • The Black Phone

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Cinderella

    ½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Boulevard! A Hollywood Story

    ★★½

  • Death and Bowling

    ★★★½

  • Gemmel & Tim

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Val

    ★★½

  • Baloney

    ★★★½

  • The Novice

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★½

  • Bliss

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • The Alpines

    ★½

  • Smiley Face Killers

    ★★★★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Black Box

    ★★★½

  • Jump, Darling

    ★★★½

  • Goodbye Seventies

    ★★½

  • MLK/FBI

    ★★

  • All In: The Fight for Democracy

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Cured

    ★★★★½

  • Cicada

    ★★★½

  • Gossamer Folds

    ★½

  • Surviving the Silence

    ★★★

  • TFW No GF

    ★★

  • The Secret: Dare to Dream

    ★★

  • Socks on Fire

    ★★★★½

  • P.S. Burn This Letter Please

    ★★★★½

  • Sublet

    ★★★★