• The Boys in the Band: Something Personal

    ★★½

  • The Boys in the Band

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The Speed Cubers

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • The High Note

    ★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★½

  • Lost Girls

    ★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Horse Girl

    ★★½

  • Disclosure

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Relic

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Mucho Mucho Amor

    ★★★

  • Spree

    ★★★

  • John Was Trying to Contact Aliens

    ★★★★

  • Louis Theroux: Selling Sex

    ★★½

  • Suki

    ★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★½

  • The Irishman: In Conversation

    ★★½

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★½

  • Fittest in Dubai

    ★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • In the Tall Grass

    ★½

  • Tall Girl

    ½

  • Unbelievable

    ★★★★½

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★½

  • The Goldfinch

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Tell Me Who I Am

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Simon Amstell: Set Free

    ★★★★

  • Whitney Cummings: Can I Touch It?

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

    ★★★

  • Louis Theroux: Surviving America’s Most Hated Family

    ★★★½

  • Katherine Ryan: Glitter Room

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Adam Devine: Best Time of Our Lives

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Louis Theroux: Mothers on the Edge

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Wine Country

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★½