Sort by

jumalatara has logged 11 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Spree

Spree

2020
×
★★★
Edit this entry  
16
How to Be Alone

How to Be Alone

2019
×
★★½
Edit this entry  
16
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★
Edit this entry  
16
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2017
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Devil's Advocate

The Devil's Advocate

1997
×
★★★
Edit this entry  
16
Atonement

Atonement

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★
Edit this entry  
12
Feels Good Man

Feels Good Man

2020
×
★★★★
Edit this entry  
03
Our Souls at Night

Our Souls at Night

2017
×
★★★
Edit this entry  
02
Destination Wedding

Destination Wedding

2018
×
★★★
Edit this entry  
02
Love & Mercy

Love & Mercy

2014
×
★★★★
Edit this entry