• The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Louis Theroux: Mothers on the Edge

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Wine Country

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Yesterday

    ★½

  • Wig

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Swallow

    ★★★

  • Circus of Books

    ★★★

  • Trixie Mattel: Moving Parts

    ★★★★½

  • Someone Great

    ★★½

  • Brené Brown: The Call to Courage

    ★★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★½

  • The Perfect Date

    ★★

  • After

    ½

  • Shazam!

    ★★★

  • The Act

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • The Boy Band Con: The Lou Pearlman Story

    ★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • How to Be Alone

    ★★½

  • Long Shot

    ★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★★

  • Louis Theroux: The Night in Question

    ★★★½

  • Leaving Neverland

  • Lorena

    ★★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★½

  • Paddleton

    ★★★★½

  • The Mustang

    ★★★★

  • The Hypnotist

    ★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★

  • Knock Down the House

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★½

  • The Vast of Night

    ★★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★

  • Hail Satan?

    ★★★★½

  • Untouchable

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★

  • Kitbull

    ★★★★½

  • Fyre

    ★½

  • Dirty John, The Dirty Truth

  • Fyre Fraud

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Welcome to Marwen

  • The Innocent Man

    ★★★

  • RuPaul's Drag Race Holi-slay Spectacular

    ½

  • Generation Iron 3

  • Dumplin'

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Louis Theroux's: Altered States

  • Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

  • Little Miss Sumo

    ★★★

  • Evelyn

    ★★★

  • Flight of the Conchords: Live in London

    ★★★

  • Venom

    ★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★

  • The Clovehitch Killer

    ★★★★½

  • Apostle

    ★★★

  • Hold the Dark

    ★★

  • Halloween

    ★★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • Maiden

    ★★★½

  • The Sisters Brothers

    ★★★½