• Annihilation

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Hush

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★½

  • Watchmen

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Jumanji

    ★★★½

  • True Stories

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Little Children

    ★★★★

  • Bone Tomahawk

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Paddington

    ★★★★★

  • Thunder Road

    ★★★★

  • Shaun of the Dead

    ★★★★½

  • No Country for Old Men

    ★★★½