Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • May December

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Mummies

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★½

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★

  • Enola Holmes 2

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★★

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Luck

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Druid’s Hand

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Senior Year

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • The Outwaters

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Living

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½