Sort by
  • You People

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disenchanted

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Autopsy

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

  • Hocus Pocus 2

  • Werewolf by Night

  • Smile

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • V/H/S/99

  • Sick

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • The Menu

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Woman King

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

  • Bones and All

  • White Noise

    ★★★★

  • TÁR

  • Barbarian

  • Prey

  • Orphan: First Kill

  • Glorious

  • Nope

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

  • Spiderhead

  • Lightyear

  • Hustle

  • The Bob's Burgers Movie

  • Elvis

  • Jurassic World Dominion

  • Decision to Leave

  • Crimes of the Future

  • Men

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Three Thousand Years of Longing

  • Firestarter

  • TARSHISH

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

  • RRR

  • Deep Water

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

  • The Lost City

  • Deadstream

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

  • Kimi

  • Death on the Nile

  • Moonfall