• Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Wrath of Man

  • Joker Vs Droogs

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Dog Watching American Dad

    ★★★★★

  • Soul

  • The Babysitter: Killer Queen

    ½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Candyman

  • Bloodshot

  • Possessor

    ★★★½

  • Richard Jewell

  • Jawbreaker

    ★★★★★

  • Scare Package

    ½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Rabid

    ½

  • Nimic

  • Midsommar

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Loqueesha

    ½

  • Glass

  • The VelociPastor

  • Suspiria

  • Gotti

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

  • The House That Jack Built

  • Climax

    ★★★★½

  • Upgrade

  • The Strangers: Prey at Night

    ½

  • Isle of Dogs

  • Lords of Chaos

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★½

  • Mandy

    ★★★

  • Devilman Crybaby

    ★★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★★

  • Sauce

    ★★★★★

  • Victor Crowley

    ½

  • Little Evil

    ½

  • Meatball Machine Kodoku

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Logan

  • Get Out

  • Almost Christmas

  • Terrifier

    ★½

  • A Monster Calls

  • The Neon Demon

    ★★★

  • Hell or High Water

    ★★★★

  • 31

    ★½

  • Hardcore Henry

  • The Lobster

    ★★★★

  • Frankenstein

    ★½

  • ABCs of Death 2

  • The Book of Life

  • Gone Girl

    ★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • Maps to the Stars

    ★★

  • Hotel Inferno

    ½

  • Her

    ★★★★★

  • All Cheerleaders Die

    ½

  • The Green Inferno

    ½

  • Under the Skin

    ★★★★★

  • The World's End

    ★★★★

  • Compulsion

    ★½

  • Hatchet III

    ½

  • Only Lovers Left Alive

    ★★½

  • Omar

    ★★★★

  • Inferno Cop

    ★★★★★

  • The ABCs of Death

  • No One Lives

    ★½