Sort by
  • Tiger 3

    ★★★½

  • Ganapath

    ★★

  • Leo

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • Freelance

    ★★

  • Moscow Mission

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Expend4bles

    ★★

  • The Movie Emperor

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Burial

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Boy Kills World

    ★★½

  • The Contestant

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

  • Jawan

    ★★★½

  • Kill

    ★★★★

  • Hit Man

    ★★★½

  • Shadow of Fire

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Aggro Dr1ft

    ★★★

  • Variant II

    ★★★★½

  • Jailer

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Mob Land

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon Heart

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Smugglers

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Maaveeran

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

  • Hidden Strike

  • The White Storm 3: Heaven or Hell

    ★★★½

  • Confidential Informant

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Close Your Eyes

    ★★★½

  • The Roundup: No Way Out

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • About Dry Grasses

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • One Ranger

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★

  • Dogleg

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Ride On

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★½