RSS feed for Justin
  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Horse Girl

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★

  • My Spy

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 6 Underground

    ½

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Fractured

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Tall Girl

    ½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

    ★★½

  • Point Blank

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Anna

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Avengement

    ★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Hellboy

    ★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Pet Sematary

  • Captive State

    ★★½

  • Us

    ★★★★

  • Stuber

    ★★★½

  • Girl on the Third Floor

    ★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★★★

  • Maria

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Triple Frontier

    ★★½

  • Goalie

    ★★★½

  • Triple Threat

    ★★★

  • Furie

    ★★★

  • What Men Want

    ★★

  • Paddleton

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Knock Down the House

    ★★★

  • Blinded by the Light

    ★★★½

  • Polar

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Serenity

    ★½

  • Fyre

    ★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★

  • Fyre Fraud

    ★★★½

  • Glass

    ★½