justis has logged 18 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
The Simpsons Movie

The Simpsons Movie

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Trolls

Trolls

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Clueless

Clueless

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Whisper of the Heart

Whisper of the Heart

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Only Yesterday

Only Yesterday

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Land Before Time

The Land Before Time

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry