• August 32nd on Earth

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Spider-Man 3

    ★★½

  • Paranoid Park

    ★★★½

  • Cousin Ben Troop Screening

    ★★★

  • Do You Like to Read?

    ★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★½

  • About Endlessness

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Spider-Man

    ★★★

  • history of the entire world, i guess

    ★★★

  • 24 Frames per Century

    ★★★

  • Seven Women of Different Ages

    ★★★

  • From a Night Porter's Point of View

    ★★★

  • The Bricklayer

    ★★★