Gonzo has logged 34 entries for films during 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Getaway

Getaway

2013
×
Read the review Edit this entry  
22
Lights Out

Lights Out

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Eater

Eater

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Batman: Assault on Arkham

Batman: Assault on Arkham

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
War Dogs

War Dogs

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Kubo and the Two Strings

Kubo and the Two Strings

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Pete's Dragon

Pete's Dragon

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
La Maison en Petits Cubes

La Maison en Petits Cubes

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Sausage Party

Sausage Party

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Kubo and the Two Strings

Kubo and the Two Strings

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Ice Age: Collision Course

Ice Age: Collision Course

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Café Society

Café Society

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Jason Bourne

Jason Bourne

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Batman: The Killing Joke

Batman: The Killing Joke

2016
×
Read the review Edit this entry  
26
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Harakiri

Harakiri

1962
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
Read the review Edit this entry  
13
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
Read the review Edit this entry  
10
Mower Minions

Mower Minions

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Central Intelligence

Central Intelligence

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
The BFG

The BFG

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Independence Day: Resurgence

Independence Day: Resurgence

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Piper

Piper

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Warcraft

Warcraft

2016
×
★½
Read the review Edit this entry