Sort by
  • Empirion: Uma Aventura com Einstein

  • Jacqueline Novak: Get on Your Knees

    ★★

  • The Greatest Night in Pop

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Albert Brooks: Defending My Life

  • Leave the World Behind

  • Hot Potato: The Story of The Wiggles

    ★★★

  • Bela America

  • Joe Pera: Slow & Steady

  • Meu Nome é Gal

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • A Haunting in Venice

  • When Evil Lurks

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★

  • Dream Scenario

  • American Fiction

    ★★★

  • Dumb Money

  • Io Capitano

    ★★★★

  • Priscilla

  • Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal Person

    ★★★★

  • The Killer

  • Maestro

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Nandor Fodor and the Talking Mongoose

  • American Symphony

    ★★★

  • Ferrari

    ★★

  • Saltburn

  • The Holdovers

  • Fingernails

  • El Conde

  • TPM! Meu amor

  • Mussum, o Filmis

  • The Beanie Bubble

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Wham!

  • Waiting for Dali

  • No Hard Feelings

  • The Lesson

    ★★★

  • The Old Oak

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★★

  • Asteroid City

  • Anatomy of a Fall

  • Depp V Heard

  • May December

  • Killers of the Flower Moon

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Pictures of Ghosts

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Monster

    ★★★★

  • Strange Way of Life

  • John Mulaney: Baby J

  • A Brighter Tomorrow

  • Beau Is Afraid

  • BEEF

  • The Pope's Exorcist

  • A Tiger in Paradise

    ★★★

  • Air

  • Evil Dead Rise

  • Swarm

  • Tetris

  • Bottoms

  • Flamin' Hot

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Daisy Jones & the Six