• The Guilty

    ★★★½

  • Cinderella

    ½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Loving You

  • Titane

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cherry

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Bliss

    ★½

  • Jockey

    ★★★½

  • Together Together

    ★★★★½

  • Mass

    ★★★★★

  • Wild Indian

    ★★★½

  • John and the Hole

    ★★★½

  • Strawberry Mansion

    ★★★½

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • How It Ends

    ★★★

  • Cryptozoo

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • El Futuro

  • Death to 2020

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Opening Act

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★½

  • Spontaneous

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • Mainstream

    ★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • The Binge

    ★★½

  • The Sleepover

  • Chemical Hearts

    ★★½

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★½

  • Project Power

    ★★½

  • The Tax Collector

    ½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★