jw12345 has logged 10 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Climax

Climax

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Apollo 11

Apollo 11

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Greta

Greta

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Jay and Silent Bob Strike Back

Jay and Silent Bob Strike Back

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Paddleton

Paddleton

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Jay and Silent Bob Strike Back

Jay and Silent Bob Strike Back

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Place Beyond the Pines

The Place Beyond the Pines

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry