Sort by
  • WWE Royal Rumble 2023

    ★★★★½

  • NJPW Wrestle Kingdom 17

    ★★★★

  • ROH: Final Battle

    ★★★★

  • NXT Deadline 2022

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★½

  • WWE Survivor Series WarGames 2022

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • AEW Full Gear

    ★★★★

  • Spirited

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • WWE Crown Jewel 2022

    ★★★★

  • Director by Night

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Fesu Gojira 3: Gaigan Raishū

    ★★★★

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★★½

  • Pickman's Model

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★½

  • Lot 36

    ★★★★

  • NXT Halloween Havoc 2022

    ★★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★★★

  • WWE Extreme Rules 2022

    ★★★★★

  • Impact Wrestling: Bound for Glory

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★

  • Bugs Bunny's Howl-O-Skreem Spooktacular

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Impact Wrestling Victory Road

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★★½

  • WWE NXT Worlds Collide

    ★★★★

  • AEW All Out

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • Impact Wrestling Emergence 2022

    ★★★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★★

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Luck

    ★★★

  • WWE SummerSlam 2022

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • ROH: Death Before Dishonor XIX Zero Hour

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • AEW x NJPW Forbidden Door

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Impact Wrestling: Slammiversary 2022

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★½

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★½