Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Violent Night

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Do Revenge

    ★★

  • Wendell & Wild

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

  • Glass Onion

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Enys Men

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • EO

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Hillsong: A Megachurch Exposed

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • My Year of Dicks

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½