• Fast X

  • Scream 6

  • Prey

    ★★★★

  • Honor Society

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Ms. Marvel

  • South Park the Streaming Wars

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Crimes of the Future

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • A Perfect Pairing

    ★★

  • Sneakerella

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Bubble

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Catwoman: Hunted

    ★½

  • Jackass Forever

  • Moonfall

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Alice

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Rumble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Ciao Alberto

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Red Notice

    ★★★