Sort by
  • Grounded II: Making The Last of Us Part II

  • The Greatest Night in Pop

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

  • The Curse

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★

  • The Marvels

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★½

  • Good Chemistry: The Story of Elemental

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Royal Hotel

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Ferrari

  • Saltburn

    ★½

  • The Holdovers

    ★★½

  • Telemarketers

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Elemental

    ★★

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Randall Scandal: Love, Loathing, and Vanderpump

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★½

  • Air

    ★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Money Shot: The Pornhub Story

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Bottoms

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Afire

    ★★★

  • Cocaine Bear

  • Reality

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Double Fine PsychOdyssey

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Creed III

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

  • Passages

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • You People

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★½