Sort by
  • The Emperor's New Groove

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • The Devil Wears Prada

    ★★★½

  • Monte Carlo

    ★½

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • Fast Times at Ridgemont High

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★½

  • The Princess Diaries 2: Royal Engagement

    ★★½

  • The Princess Diaries

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • The Cat in the Hat

    ★★★

  • Morbius

  • Explorers

    ★★½

  • I Am Keiko

    ★½

  • Big Bird in China

    ★★★★★

  • A Scene at the Sea

    ★★★★

  • The Experiment

    ★½

  • Paddington 2

    ★★★★½