• Luca

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Dolittle

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Abominable

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★½

  • Descendants 3

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★★

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★½

  • Poms

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Beach Bum

    ★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★

  • The Grinch

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • Smallfoot

    ★★★

  • Dog Days

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★½

  • Status Update

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Pitch Perfect 3

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Ferdinand

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ★★★

  • The Emoji Movie

    ½

  • Descendants 2

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Despicable Me 3

    ★★★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★½

  • Cars 3

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Baywatch

    ★★★★½

  • My Friend Dahmer

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★