• Work It

  • The Old Guard

  • Love Wedding Repeat

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • The Irishman

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

  • Just Mercy

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

  • Always Be My Maybe

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Avengers: Endgame

  • Good Boys

    ★★★★½

  • Captain Marvel

  • Glass

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Green Book

    ★★★★½

  • Slice

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★★

  • Incredibles 2

  • The House That Jack Built

    ★★½

  • BlacKkKlansman

  • Solo: A Star Wars Story

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Game Night

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Black Panther

  • Star Wars: The Last Jedi

  • WHAT DID JACK DO?

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Justice League

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Dunkirk

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Logan

  • John Wick: Chapter 2

  • Get Out

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Moana

  • Doctor Strange

  • La La Land

    ★★★★★

  • Finding Dory

  • Captain America: Civil War

  • Zootopia

  • Deadpool

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hateful Eight

  • The Big Short

  • The Martian

  • Ant-Man

  • Inside Out

  • Jurassic World

  • Pitch Perfect 2

  • Avengers: Age of Ultron

  • Kingsman: The Secret Service

  • Big Hero 6