• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • My Dress-Up Darling

    ★★★★★

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★★★

  • All Madden

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★½

  • The Making of Rocky vs. Drago by Sylvester Stallone

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • Child of Kamiari Month

    ★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Dune

    ★★★★½

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • The Loud House Movie

    ★★★½

  • Raging Fire

    ★★★

  • Cocaine Cowboys: The Kings of Miami

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★½

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★½

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★★★

  • Don't Toy With Me, Miss Nagatoro

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • The Sadness

    ★★★★½

  • Return of the Beast from Outer Space

    ★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★½

  • Nezura 1964

    ★★★★½

  • Puparia

    ★★★★★

  • Return To Splatter Farm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Noblesse

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★½

  • The Swordsman

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★½

  • Wizards: Tales of Arcadia

    ★★★★

  • Fear City: New York vs The Mafia

    ★★★½

  • Peter Grill and the Philosopher's Time

    ★★★★

  • A Whisker Away

    ★★★½

  • Dorohedoro: Bonus Curse

    ★★★★★