RSS feed for Kailey
  • Treasures from the Wreck of the Unbelievable

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • The Girl with All the Gifts

    ★★★★

  • Austenland

    ★★★★

  • Experimenter

    ★★★½

  • The Love Witch

    ★★★★★

  • Okja

    ★★★★★

  • Daisies

    ★★★★★

  • Tucker and Dale vs Evil

    ★★★★

  • Casting JonBenet

    ★★★★★

  • Awakenings

    ★★★★

  • Shine

    ★★★

  • What Ever Happened to Baby Jane?

    ★★★★★

  • Point Break

    ★★★½

  • Mommie Dearest

    ★★★★