RSS feed for Kaith Karishma
  • Badrinath Ki Dulhania

    ★★½

  • Haider

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Kick-Ass 2

    ★★

  • Kick-Ass

    ★★★½

  • The King

    ★★

  • Emma

    ★★½

  • Sherlock Holmes

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • A Trip to the Moon

    ★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★

  • Burlesque

    ★★★

  • My Own Private Idaho

    ★★★½