• Men

    ★★

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • EMPATHY (Or: The Girl with The Pearled Hair)

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • The Janes

    ★★★★

  • Am I Ok?

  • Meet Me In The Bathroom

    ★★★½

  • God's Country

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Alice

    ★½

  • Summering

    ★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Framing Agnes

    ★★½

  • Breaking

    ★★★

  • Call Jane

    ★★★

  • Watcher

    ★★

  • Master

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Sub Eleven Seconds

  • Chaperone

  • When You Finish Saving the World

    ★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Appendage

  • Antlers

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • The Desperate Hour

    ★½

  • Dashcam

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Old

    ★★★½

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Closing Night

    ★★★★½

  • Body Politics

    ★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Charli XCX: Alone Together

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Boy Meets Boy

    ★★

  • See You Then

    ★★½

  • Yes I Am: The Ric Weiland Story

    ★★★½

  • How to Fix Radios

    ★★½

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Jockey

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • The Blazing World

    ★★½

  • Mayday

    ★★

  • Ma Belle, My Beauty

    ★★★

  • Superior

    ★½

  • Wild Indian

    ★★★

  • Mass

    ★★★★½