• Bidoof's Big Stand

  • AI and I

    ★★½

  • Candy Cane Candidate

    ★★★

  • 137 Shots

    ★★½

  • Ghosts of Christmas Past

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Sister Swap: A Hometown Holiday

    ★★

  • Single All the Way

    ★★★★

  • Making Spirits Bright

    ★½

  • The Beatles: Get Back

  • The Nine Kittens of Christmas

    ★★

  • Jonas Brothers Family Roast

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★½

  • Mayor Pete

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

  • Love Hard

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • Under Wraps

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Wolf

    ★★★★

  • The Humans

  • The Last Duel

  • Attica

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Hand of God

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Queenpins

    ★½

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

  • Candyman

    ★★★½

  • Red Rocket

    ½

  • Titane

    ★★

  • Bergman Island

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Annette

    ★★★★

  • Luca

    ★★

  • Pray Away

    ★½

  • Italian Studies

    ★★★★

  • Ascension

    ★★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★½

  • In the Heights

    ★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Plan B

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Lucid

    ★★★★★

  • Sesame Street: 50 Years Of Sunny Days

    ★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★½

  • North Hollywood

    ★½

  • Free Fall

    ★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★½

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★½

  • I'm Your Man

    ★★★½

  • Best Sellers

  • Moxie

    ★★★

  • Language Lessons

    ★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Ninjababy

    ★★★★

  • Allen v. Farrow

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • OnlyFans: Selling Sexy

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★

  • Fake Famous

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Pleasure

    ★★½

  • All Light, Everywhere

    ★★★