• Bad Trip

    ★★★★★

  • John Wayne Gacy: Devil in Disguise

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Deadly Illusions

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Warmed-Over Krautrock

    ★★★★★

  • Girl in the Basement

    ★★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★★

  • Deadly Therapy

    ★★★★★

  • In the Earth

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★★

  • Selva Oscura

    ★★★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★★

  • Barbie & Kendra Storm Area 51

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★★★

  • A Creepshow Animated Special

  • The Undoing

    ★★★★★

  • The Nights Before Christmas

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Toys of Terror

    ★★★★★

  • Seduced: Inside the NXIVM Cult

    ★★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • Belushi

    ★★★★★

  • Zappa

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★★★

  • Hosts

  • Rambo

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • Let It Snow

    ★★★★★

  • Marionette

  • Lovers Rock

    ★★★★★

  • Loving Neverland

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★★

  • Abyssal Spider

    ★½

  • Snake Dick

  • Fireball: Visitors From Darker Worlds

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Centigrade

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Tenet

    ½

  • Deep Blue Sea 3

    ★★½

  • Helter Skelter: An American Myth

    ★★★★★

  • A Killer Next Door

  • Unhinged

    ★★★★★

  • Money Plane

    ★★★★★

  • Black Water: Abyss

    ★★★★★

  • Kissed

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★★

  • Land Shark

    ★★★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Barbie & Kendra Save the Tiger King

    ★★★★★

  • LEGO DC: Shazam! Magic and Monsters

    ★★★★★

  • TFW No GF

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★★

  • Corona Zombies

    ★★★★★

  • Mommy is a Murderer

    ★★★★★