RSS feed for Ankit

Ankit has watched 144 family films.

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Bao

    ★★★½

  • Ferdinand

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • The Lego Ninjago Movie

    ★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★½

  • Cars 3

    ★★½

  • The Boss Baby

    ★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Moana

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

    ★★½

  • Storks

    ★★½

  • Sing

    ★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★½

  • Pete's Dragon

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets

    ★★★

  • Piper

    ★★★★½

  • Finding Dory

    ★★★½

  • The BFG

    ★★★★★

  • The Red Turtle

    ★★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★½

  • The Good Dinosaur

    ★★★

  • Minions

    ★½

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Tomorrowland

    ★★★½

  • Cinderella

    ★★½

  • Shaun the Sheep Movie

    ★★★½

  • Paddington

    ★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★

  • The Book of Life

    ★★★½

  • Maleficent

    ★½

  • How to Train Your Dragon 2

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★½

  • Frozen

    ★★★½

  • Despicable Me 2

    ★★★

  • Monsters University

    ★★★★

  • Jack the Giant Slayer

    ★★★

  • The Croods

    ★★★

  • Rise of the Guardians

    ★★★½

  • Wreck-It Ralph

    ★★★★

  • English Vinglish

    ★★★

  • Hotel Transylvania

    ★★

  • Brave

    ★★★½

  • Paperman

    ★★★★

  • Happy Feet Two

    ★★½

  • Hugo

    ★★★★★

  • Cars 2

    ★★★

  • Kung Fu Panda 2

    ★★★★½

  • Stanley Ka Dabba

    ★★★½

  • Rio

    ★★½

  • Rango

    ★★★★★

  • Golmaal 3

  • Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

    ★★★

  • Despicable Me

    ★★★½

  • The Last Airbender

    ★★

  • Toy Story 3

    ★★★★½

  • The Karate Kid

    ★★★½

  • How to Train Your Dragon

    ★★★½

  • Alice in Wonderland

    ★★½

  • A Christmas Carol

    ★★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • Cloudy with a Chance of Meatballs

    ★★★

  • Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

    ★★★

  • Up

    ★★★★★