Sort by
  • La mesías

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Slayers

  • The Offering

  • Manticore

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

  • The Invitation

  • Nope

    ★★★

  • Men

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ½

  • The Farmer's Daughters

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • The Cellar

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Piggy

    ★★★½

  • Diabolik

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★

  • La Abuela (The Grandmother)

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Malignant

  • Nitram

    ★★★★

  • Pig

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • The Medium

    ★★½

  • Benedetta

    ★★

  • The Deep House

    ★★

  • Seance

    ★★

  • Separation

  • OPAL

    ★★★★★

  • The Other Side

    ★★★½

  • Bloodthirsty

    ★★

  • The Boy Behind The Door

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • The Closet

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ½

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Underwater

    ★★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Impetigore

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★½

  • The Nest

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ½

  • SHOP: A Pop Opera

    ★★★★★

  • Child's Play

  • Midsommar

    ★★★★

  • Satanic Panic

  • Ma

    ★★★

  • Parasite

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • Tux and Fanny

    ★★★★★

  • Bliss

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★½

  • Vampz!

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ½

  • The Prodigy

  • Alita: Battle Angel

    ½

  • Bird Box

    ½

  • The Nun

    ★½

  • At Eternity's Gate

    ★★★