kanye has logged 19 entries for films during May 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Search Party

Search Party

2014
×
Read prior review Edit this entry  
29
The Final Girls

The Final Girls

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
28
The Vow

The Vow

2012
×
Read the review Edit this entry  
27
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Neighbors

Neighbors

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Neighbors 2: Sorority Rising

Neighbors 2: Sorority Rising

2016
×
Read the review Edit this entry  
24
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
All's Fair...

All's Fair...

2013
×
Read the review Edit this entry  
24
Hotel Chevalier

Hotel Chevalier

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Holidays

Holidays

2016
×
Read the review Edit this entry  
20
Juno

Juno

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
A Girl Walks Home Alone at Night

A Girl Walks Home Alone at Night

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Zoolander

Zoolander

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Paris Is Burning

Paris Is Burning

1990
×
★★★★
Edit this entry  
01
Room

Room

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry