Sort by

allison has logged 16 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Wedding Singer

The Wedding Singer

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Rent

Rent

2005
×
Edit this entry  
26
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Spy

Spy

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mike and Dave Need Wedding Dates

Mike and Dave Need Wedding Dates

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Neighbors 2: Sorority Rising

Neighbors 2: Sorority Rising

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Neighbors

Neighbors

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
We Are Your Friends

We Are Your Friends

2015
×
Read the review Edit this entry  
13
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Nine to Five

Nine to Five

1980
×
★★★★½
Edit this entry  
11
That Awkward Moment

That Awkward Moment

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Parkland

Parkland

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Paperboy

The Paperboy

2012
×
½
Edit this entry  
04
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
Read the review Edit this entry  
04
The Lucky One

The Lucky One

2012
×
Read the review Edit this entry