Sort by
  • Lovely & Amazing

    ★★★

  • Please Give

    ★★★½

  • Walking and Talking

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Firestarter

    ★½

  • The Land of Steady Habits

    ★½

  • Office Space

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Two Weeks Notice

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Friends with Money

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • The Man Who Fell to Earth

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Neighbors

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Barton Fink

    ★★★★½