Sort by
  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Brainstorm

    ★★★

  • Sister

    ★★★

  • The First Purge

    ★★★½

  • The Purge: Election Year

    ★★

  • The Purge: Anarchy

    ★★★

  • Candyman

    ★★½

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★½

  • The Hunger Games

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★★½

  • Carrie

    ★★½

  • 300

    ★★★

  • Fargo

    ★★★½

  • A.I. Artificial Intelligence

    ★★★½

  • City of Men

    ★★★★

  • City of God

    ★★★★★

  • Rocky

    ★★★