Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Oasis - Knebworth 1996

Oasis - Knebworth 1996

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Morbius

Morbius

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Novice

The Novice

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Injustice

Injustice

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Nightbooks

Nightbooks

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Jolt

Jolt

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
See You Yesterday

See You Yesterday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Great White

Great White

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Cure

The Cure

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Nobody

Nobody

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Below Zero

Below Zero

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
The Little Things

The Little Things

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Doorman

The Doorman

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Homefront

Homefront

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Guvnors

The Guvnors

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Batman: Soul of the Dragon

Batman: Soul of the Dragon

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Skyfire

Skyfire

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
MOTHER

MOTHER

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Run

Run

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Stranger

The Stranger

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Gifted

Gifted

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Greenland

Greenland

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Freaky

Freaky

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Circle

Circle

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Skyfire

Skyfire

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
MOTHER

MOTHER

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Fugitive

The Fugitive

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
#FreeRayshawn

#FreeRayshawn

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Death of Me

Death of Me

2020
×
Read the review Edit this entry  
26
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Flu

The Flu

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Peninsula

Peninsula

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Black Castle

The Black Castle

1952
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ghosts of War

Ghosts of War

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Tax Collector

The Tax Collector

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Silencing

The Silencing

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Deep Blue Sea 3

Deep Blue Sea 3

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
#Alive

#Alive

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry