Karson has logged 21 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★½
Edit this entry  
20
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★½
Edit this entry  
10
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★★
Edit this entry  
02
The Handmaiden

The Handmaiden

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Handmaiden

The Handmaiden

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Unsane

Unsane

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
How to Talk to Girls at Parties

How to Talk to Girls at Parties

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Wind River

Wind River

2017
×
★★★
Edit this entry  
19
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Edit this entry  
10
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★
Edit this entry  
07
Contact

Contact

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Disobedience

Disobedience

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Isle of Dogs

Isle of Dogs

2018
×
★★★½
Edit this entry  
20
I Now Pronounce You Chuck & Larry

I Now Pronounce You Chuck & Larry

2007
×
½
Read the review Edit this entry  
08
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Edit this entry  
14
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★½
Edit this entry  
11
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★½
Edit this entry  
04
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★★
Edit this entry  
03
Darkest Hour

Darkest Hour

2017
×
★★★½
Edit this entry