Sort by
  • Shotgun Wedding

  • Harry & Meghan

    ★★½

  • The Marriage App

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Sean eternos: Campeones de América

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Not Okay

    ★½

  • Purple Hearts

    ★★½

  • Persuasion

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • All Hail

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • The In Between

    ★½

  • Inventing Anna

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Hypnotic

  • Encanto

    ★★

  • Schumacher

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • He's All That

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Blue Miracle

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • The Fallout

    ★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Yes Day

    ★½

  • Moxie

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½