• Buffaloed

    ★★★★

  • Hubie Halloween

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Ex Machina

    ★★½

  • Secret Society of Second Born Royals

    ★★★

  • Memento

    ★★★★

  • Bombshell

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The F**k-It List

    ★★½

  • Work It

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Lemonade Mouth

    ★½

  • Suicide Squad

    ★★½

  • Paul Blart: Mall Cop

    ★★½

  • Room

    ★★

  • The First Purge

    ★★½

  • The Purge: Election Year

    ★★★★

  • The Purge: Anarchy

    ★★★